Home/sports/Real znowu to zrobi. Piorunujaca remontada Krolewskich. Vinicius bohaterem WIDEO

Real Madryt w ostatnich latach zasyna z niesamowitych remontad i obecnie rowniez je uskutecznia. Tak tez sie stao w starciu z Borussia Dortmund w Lidze Mistrzow.

October 22, 2024 | sports

Real Madryt w ostatnich latach zasłynął z niesamowitych remontad i obecnie również je uskutecznia. Tak też się stało w starciu z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów. W tym artykule dowiesz się o: W poprzednich sezonach Real Madryt wiele razy zaskakiwał swoimi wyczynami na arenie międzynarodowej. Oczywiście wszyscy stawiali Królewskich w gronie faworytów do wygrania Ligi Mistrzów, ale okoliczności, w jakich dochodziło do tych zwycięstw. były niezwykłe. Stary dobry Real zobaczyliśmy też przy okazji rywalizacji z Borussią Dortmund . Los Blancos przespali niemalże całą pierwszą połowę, po której przegrywali 0:2, ale po zmianie stron ponownie pokazali ogromną klasę. Pierwszy sygnał do powrotu dał w 60. minucie Antonio Ruediger . Niemiecki defensor strzelił gola kontaktowego po świetnym dośrodkowaniu Kyliana Mbappe. Już chwilę później było 2:2 za sprawą bramki Viniciusa Juniora . Od tego momentu Real dominował na boisku i stale napierał w poszukiwaniu trafienia na wagę zwycięstwa. To przyszło w 83. minucie, gdy świetną akcją popisał się Lucas Vazquez i atomowym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Niedługo później dzieła zniszczenia niemalże w pojedynkę dopełnił Vinicius. Brazylijczyk w samej końcówce najpierw trafił na 4:2 po niesamowitej, indywidualnej akcji, a potem, już w doliczonym czasie gry, ustalił wynik na 5:2, jednocześnie kompletując hat-tricka. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie Niesamowite show młodego bramkarza. "To naprawdę się wydarzyło" Real Madryt vs. FC Barcelona. Przygotuj się na emocjonujący weekend! Oglądaj na żywo w Eleven Sports 1 o 20:55 w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty