Home/sports/Powazna kontuzja w Ekstraklasie jest komunikat. Wielomiesieczna pauza

Powazna kontuzja w Ekstraklasie jest komunikat. Wielomiesieczna pauza

Obronca Radomiaka Mateusz Cichocki ma zerwane wiezada krzyzowe przednie poinformowa radomski klubu. Kontuzji dozna podczas sobotniego meczu 10. kolejki pikarskiej ekstraklasy z KGHM Zagebie Lubin.

October 01, 2024 | sports

32-letni stoper opuścił boisko w 84. minucie spotkania, które Radomiak przegrał 0:1, po golu straconym w doliczonym czasie gry. Przeprowadzone badania wykazały, że zerwane zostały więzadła krzyżowe przednie. Piłkarza czeka kilkumiesięczna rehabilitacja. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie już nie pojawi się na boisku. ZOBACZ TAKŻE: Iwanow: 100 minut wystarczy. Goncalo Feio wiedział to już w sobotę Cichocki był podstawowym stoperem drużyny Bruna Baltazara. Zagrał w siedmiu meczach ligowych i jednym Pucharu Polski. Radomiak zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli, z dorobkiem dziewięciu punktów. W najbliższą sobotę zagra na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa.

SOURCE : polsatsport