Home/sports/Polski zwiazek przekaza tragiczne wiesci. Nie zyje 26-latka

Polski zwiazek przekaza tragiczne wiesci. Nie zyje 26-latka

Polski Zwiazek Taekwondo Olimpijskiego przekaza tragiczne wiesci. W wieku 26 lat zmara Zuzanna Kowalska ktora bya wieloletnia zawodniczka ale tez trenerka klubu Taekwondo Rapid Srem. Pochodzaca z Chrzastawy zawodniczka jeszcze w tym miesiacu zostaa wyrozniona za sukcesy trenerskie. Bya uzdolniona sportsmenka. Odnosia sukcesy jako zawodniczka.

October 15, 2024 | sports

Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego przekazał tragiczne wieści. W wieku 26 lat zmarła Zuzanna Kowalska, która była wieloletnią zawodniczką, ale też trenerką klubu Taekwondo Rapid Śrem. Pochodząca z Chrząstawy zawodniczka jeszcze w tym miesiącu została wyróżniona za sukcesy trenerskie. Była uzdolnioną sportsmenką. Odnosiła sukcesy jako zawodniczka. Swoją przygodę ze sportem Zuzanna Kowalska zaczynała od lekkoatletyki i biegów. Miała 11 lat, kiedy zaczęła trenować taekwondo, do którego trafiła - jak to najczęściej bywa - przez przypadek. W swojej karierze była mistrzynią Polski , ale postanowiła też zająć się wychowanie innych taekwondzistów. Została z trenerką i odnosiła w tym fachu sukcesy. Wielki sukces Polaków. "Złote dzieci" z medalami mistrzostw świata W październiku podczas ostatniej Śremskiej Gali Sportu Zuzanna Kowalska została wyróżniona za swoją pracę trenerską. Jej zawodnik Jan Walkiewicz zajął bowiem drugie miejsce w Pucharze Świata w zawodach Polish Open w Warszawie. O śmierci zawodniczki i trenerki poinformował jej klub. Ten w mediach społecznościowych napisał: "Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 14.10.2024 r. odeszła od nas Zuzanna Kowalska, wieloletnia zawodniczka i trenerka klubu Taekwondo Rapid Śrem. Z całego serca dziękujemy za wszystko, co zrobiłaś dla Nas. Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Zarząd, trenerzy, dzieci i rodzice" Informację o śmierci Zuzanny Kowalskiej z domu Malusiak przekazał też Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego . Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.