Home/sports/Pogromca Alcaraza za burta Znamy pierwszego finaliste

Pogromca Alcaraza za burta Znamy pierwszego finaliste

Lider swiatowego rankingu Woch Jannik Sinner pokona Czecha Tomasa Machaca 64 75 w pofinale tenisowego turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Szanghaju. Jego finaowym rywalem bedzie zwyciezca lepszy z pary Serb Novakiem Djokovic - Amerykanin Taylor Fritz.

October 12, 2024 | sports

Włoch po godzinie i 44 minutach, przy podaniu rywala, wykorzystał pierwszą piłkę meczową. Na porażkę Czecha w dużej mierze przyczyniła się większa liczba niewymuszonych błędów (36 do 12). ZOBACZ TAKŻE: Uśmiechnięta Iga Świątek świętuje! Na to zdjęcie czekali fani Machac, zajmujący 33. miejsce w światowym zestawieniu, w ćwierćfinale sprawił sporą niespodziankę eliminując grającego z nr 3 Hiszpana Carlosa Alcaraza. Półfinałowi rywale do tej pory zawodnicy tylko raz grali ze sobą. W ćwierćfinale tegorocznego turnieju w Miami Sinner wygrał w dwóch setach. Jannik Sinner - Tomas Machac 6:4, 7:5 Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo...

SOURCE : polsatsport