Home/sports/PKO BP Ekstraklasa Motor Lublin - Widzew odz. Relacja live i wynik na zywo

PKO BP Ekstraklasa Motor Lublin - Widzew odz. Relacja live i wynik na zywo

W pierwszym sobotnim meczu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy ekipa Motoru Lublin zmierzy sie przed wasna publicznoscia z Widzewem odz. Relacja live i wynik na zywo na Polsatsport.pl.

October 19, 2024 | sports

Będzie to starcie dwóch drużyn środka tabeli. Lublinianie plasują się na 10. pozycji z dorobkiem 15 punktów - jeden mniej niż znajdujący się na siódmej lokacie Widzew. ZOBACZ TAKŻE: Koniec fatalnej serii Legii! Warszawiacy triumfowali w Gdańsku To jednak Motor może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Beniaminek sprawił nie lada sensację, pokonując na wyjeździe Lecha Poznań 2:1 tuż przed przerwą reprezentacyjną. Wcześniej ekipa ze wschodniej Polski pokonała w takich samych rozmiarach pogrążonego w kryzysie wicemistrza kraju - Śląska Wrocław. Widzew ostatni raz cieszył się z wygranej pod koniec września. Następnie zremisował w Gdańsku z Lechią 1:1 oraz uległ u siebie Koronie Kielce 0:1. Przekonamy się, jak przerwa na kadrę wpłynęła na łodzian. Relacja live i wynik na żywo meczu Motor Lublin - Widzew Łódź od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

SOURCE : polsatsport