Home/sports/O tym gescie Coco Gauff mowi cay swiat. Zrobia to po kreczu rywalki WIDEO

O tym gescie Coco Gauff mowi cay swiat. Zrobia to po kreczu rywalki WIDEO

Naomi Osaka poddaa mecz z Coco Gauff podczas turnieju WTA w Pekinie. Po spotkaniu Amerykanka pomoga opuscic kort kontuzjowanej rywalce.

October 01, 2024 | sports

Osaka skarżyła się na ból pleców i poddała mecz przy stanie 1:1 w setach. Pierwszą partię wygrała Japonka, w drugiej lepsza była Amerykanka. Do trzeciego seta już nie doszło. Zobacz także: Dlaczego Iga Świątek nie gra? Oto powód. Wszystko zdradził Po spotkaniu byliśmy świadkami pięknego obrazka. Gauff zaoferowała kontuzjowanej rywalce pomoc - zabrała jej torbę na tenisowy sprzęt i pomogła opuścić kort. W ćwierćfinale turnieju w Pekinie Gauff zmierzy się z Ukrainką Juliją Starodubcewą. Lending a helping hand 💜 @CocoGauff helps her opponent off the court after Naomi Osaka is forced to retire due to a lower back injury. Gauff advances to the #ChinaOpen quarterfinals with the score at 3-6, 6-4, RET. pic.twitter.com/ahm3pavauj

SOURCE : polsatsport