Home/sports/Nowe informacje ws. Ter Stegena

Nowe informacje ws. Ter Stegena

FC Barcelona pewnie pokonaa Villarreal 51. W tym meczu bardzo powaznej kontuzji dozna Marc-Andre ter Stegen. Zdaniem hiszpanskich mediow bramkarz jest juz po badaniach.

September 22, 2024 | sports

FC Barcelona pewnie pokonała Villarreal 5:1. W tym meczu bardzo poważnej kontuzji doznał Marc-Andre ter Stegen. Zdaniem hiszpańskich mediów bramkarz jest już po badaniach. W tym artykule dowiesz się o: Feralna sytuacja miała miejsce pod koniec pierwszej połowy spotkania Villarrealu z FC Barceloną . Wówczas Marc-Andre ter Stegen wyszedł do górnej piłki, ale został potrącony przez rywala i bardzo nieszczęśliwie upadł. Jego krzyki słychać było nawet w telewizyjnej transmisji. Zdarzenie wyglądało poważnie, a bramkarz opuścił boisko na noszach z twarzą ukrytą w dłoniach. Portal Relevo przekazał, że Niemiec zerwał ścięgno w rzepce i czeka go przynajmniej siedem miesięcy przerwy w grze. W praktyce dla zawodnika oznaczałoby to koniec sezonu, a dla klubu bardzo poważny problem. Jedynym zastępcą 32-latka jest obecnie Inaki Pena, którego postawa jest wielką niewiadomą. Duma Katalonii może zdecydować się w zaistniałych okolicznościach na transfer zawodnika bez przynależności klubowej. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Co za strzał! Gol "stadiony świata" w Argentynie Barcelona wysoko pokonała Villarreal. Po dwie bramki dla podopiecznych Hansiego Flicka zdobyli Raphinha oraz Robert Lewandowski, a raz do siatki trafił Pablo Torre. Blaugrana jest liderem La Ligi z dorobkiem 18 punktów po sześciu ligowych kolejkach. Drugi w tabeli Real Madryt trafi do niej cztery "oczka". Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany) Oglądaj na żywo mecz Ligi hiszpańskiej – Villarreal CF vs. FC Barcelona 22 września o godz. 18:25 na Eleven Sports 1 w Pilocie WP (link sponsorowany).

SOURCE : sportowefakty