Home/sports/Niestety Kontuzja reprezentanta Polski powazniejsza. Duga przerwa

Niestety Kontuzja reprezentanta Polski powazniejsza. Duga przerwa

Wiadomo juz co dolega i jak dugo potrwa przerwa w grze reprezentanta Polski - Pawa Dawidowicza ktory dozna kontuzji w meczu z Chorwacja w Lidze Narodow. Informacje na temat stanu jego zdrowia przekaza dziennikarz Samuel Szczygielski.

By Paweł Matys | October 16, 2024 | sports

był najgorszym zawodnikiem wtorkowego meczu - Chorwacja (3:3) w ramach czwartej kolejki Ligi Narodów. Polski obrońca zagrał fatalnie, a w dodatku opuścił boisko już w 38. minucie z powodu kontuzji. - "Nawet w Śląsku Wrocław by nosił ręczniki", "To jest skandal i totalna kompromitacja", "Wstyd coś takiego pokazywać w koszulce " - - Trzeci gol to był totalny kuriozum. Kuriozum, które moim zdaniem zakończy się "dyskwalifikacją" Pawła Dawidowicza. To był katastrofalny błąd Wiadomo, co ze zdrowiem Pawła Dawidowicza - Jego wina rosła z każdym kolejnym straconym golem. Przy pierwszym wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Modricia. A że spadła prosto na nogę Sosy, który strzelił gola na 1:1? Pech. Przy drugim - był spóźniony, nie zdążył doskoczyć do asystującego Baturiny. Przy trzecim - zawinił najbardziej, bo po prostu podał piłkę do stojącego tuż przed polem karnym rywala. Zszedł z urazem jeszcze przed przerwą. Nie zatęskniliśmy. Piątkowski grał o niebo lepiej - Teraz informacje na temat stanu zdrowia Dawidowicza przekazał Samuel Szczygielski, dziennikarz portalu Meczyki.pl. - Kontuzja Pawła Dawidowicza jest poważna. Doznał urazu mięśnia czworogłowego i wypada z gry na ok. 5 tygodni. Nieprawdą jest to, co sugerowano w tekście Szymona Piórka z Weszło, że Dawidowicz mógł symulować przez swoje ego i że coś mu w nie pasuje - napisał na portalu X. Dawidowicz dotychczas zagrał w reprezentacji Polski siedemnaście spotkań. Nie zdobył gola i nie miał asysty. Biało-Czerwoni z czterema punktami zajmują trzecie miejsce w grupie 1 Dywizji A Ligi Narodów. W tabeli prowadzi Portugalia (10 punktów) przed Chorwacją (7), a czwarta jest Szkocja (1). Polacy w piątej kolejce LN zmierzą się 15 listopada na wyjeździe z Portugalią.