Home/sports/Media w Hiszpanii zachwycone Lewym

Media w Hiszpanii zachwycone Lewym

FC Barcelona w niedziele rozbia 51 Seville. Media w Hiszpanii rozpywaja sie nad swietnym wystepem Roberta Lewandowskiego ktory zaliczy dublet. Polak trafi na okadki kilku duzych dziennikow sportowych.

October 21, 2024 | sports

FC Barcelona w niedzielę rozbiła 5:1 Sevillę. Media w Hiszpanii rozpływają się nad świetnym występem Roberta Lewandowskiego, który zaliczył dublet. Polak trafił na okładki kilku dużych dzienników sportowych. Sport: Spektakularny początek sezonu Lewandowskiego To był kolejny fenomenalny występ Roberta Lewandowskiego na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Polak strzelił Sevilli dwie bramki - 24. minucie wykorzystał rzut karny i otworzył wynik spotkania. W 39. minucie podwyższył za to rezultat na 3:0. Gole dla "Dumy Katalonii" zdobyli też Pedri (28. minuta) oraz Pablo Torre (82. i 88. minuta). Polski napastnik razem z Laminem Yamalem trafił na okładkę wydawanego w Barcelonie "Sportu". Dziennikarze tej gazety są pełni podziwu dla formy, jaką 36-letni snajper prezentuje w obecnych rozgrywkach. "Początek sezonu 2024/25 w wykonaniu Roberta jest spektakularny. Pojawienie się Hansiego Flicka na ławce Barcy było dla niego prawdziwym ożywieniem. Trener, z którym współpracował już w Bayernie Monachium, wiedział, jak maksymalnie wykorzystać jego zalety i dlatego strzelił już 12 bramek w 10 rozegranych meczach La Ligi, a także dołożył 2 asysty. Są to wyniki, które nawiązują do najlepszych sezonów Lewandowskiego" - czytamy. Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty