Home/sports/Kolejna niespodzianka w Pucharze Polski Klub z Ekstraklasy odpad z drugoligowcem

Lechia Gdansk bez awansu do kolejnej fazy Pucharu Polski. Przedstawiciel PKO BP Ekstraklasy przegra z Pogonia Grodzisk Mazowiecki klubem z drugiej ligi.

September 24, 2024 | sports

Lechia wyszła na prowadzenie w 50. minucie, a wynik otworzył Louis D'Arrigo. Jak się okazało, to nie wystarczyło do awansu. W doliczonym czasie do remisu doprowadził Karol Noiszewski. ZOBACZ TAKŻE: Hiszpanie już wiedzą. To on zdobędzie Złotą Piłkę Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, więc do wyłonienia drużyny, która awansuje do 1/16 finału, konieczne było rozegranie serii rzutów karnych. W tej lepsi byli gospodarze i niespodziewanie wyeliminowali Lechię z Pucharu Polski. Odpadamy z Pucharu Polski. #PGMLGD pic.twitter.com/owBr17OnAA To nie jedyna sensacja, jeśli chodzi o wtorkowe mecze. Z rozgrywkami pożegnała się między innymi Cracovia, przegrywając z trzecioligową Sandecją Nowy Sącz. Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Gdańsk 1:1 po dogrywce (0:0, 1:1), karne 4-3 Bramki: Karol Noiszewski 90+4 - Louis D'Arrigo 50 Żółte kartki: Grzegorz Skowroński, Igor Korczakowski, Karol Noiszewski, Damian Jaroń, Kamil Odolak - Tomasz Neugebauer, Sergiej Buletsa, Louis D'Arrigo, Loup-Diwan Gueho, Bogdan Sarnawski, Rifet Kapic. Sędzia: Piotr Idzik (Poznań).

SOURCE : polsatsport