Home/sports/Internetowi hejterzy poniosa konsekwencje. Namawiali do obrazania Viniciusa

Internetowi hejterzy poniosa konsekwencje. Namawiali do obrazania Viniciusa

Derby Madrytu pomiedzy Realem i Atletico wywouja bardzo duzo emocji. Przed ostatnim takim spotkaniem w mediach spoecznosciowych miaa miejsce kampania zachecajaca do obrazania Viniciusa Juniora. Sprawa ma swoj dalszy ciag.

October 24, 2024 | sports

Derby Madrytu pomiędzy Realem i Atletico wywołują bardzo dużo emocji. Przed ostatnim takim spotkaniem w mediach społecznościowych miała miejsce kampania zachęcająca do obrażania Viniciusa Juniora. Sprawa ma swój dalszy ciąg. W tym artykule dowiesz się o: Wrześniowy mecz zakończył się remisem 1:1, a rywalizacja musiała zostać przerwana na kilkanaście minut, ponieważ pseudokibice Atletico Madryt rzucali różnymi przedmiotami w bramkarza Realu Madryt . La Liga złożyła zawiadomienie dotyczące wpisów w mediach społecznościowych, które zachęcały do obrażania Viniciusa Juniora na tle rasistowskim. Teraz hiszpańska policja poinformowała o zatrzymaniu czterech osób. Aresztowani są podejrzani o podżeganie do nienawiści. Na tym jednak nie koniec sprawy. Niewykluczone są kolejne interwencje służb w związku z tym zdarzeniem. ZOBACZ WIDEO: Nie, to nie Liga Mistrzów. Gol stadiony świata Boiskowe wydarzenia zeszły po tym meczu na dalszy plan. Po zakończeniu spotkania policja zatrzymała osoby odpowiedzialne za przerwanie zmagań i rzucanie różnych przedmiotów w Thibauta Courtoisa. Jeden z zatrzymanych miał przy sobie nóż. Wściekłych sympatyków Atletico nie mogli uspokoić nawet Koke i Diego Simeone. Ostatecznie grę wznowiono, a potyczka zakończyła się podziałem punktów. Real Madryt vs. FC Barcelona. Przygotuj się na emocjonujący weekend! Oglądaj na żywo w Eleven Sports 1 o 20:55 w Pilocie WP (link sponsorowany)

SOURCE : sportowefakty