Home/sports/Horror w Ekstraklasie. Kibice juz wychodzili wtedy arbiter podbieg do monitora

Horror w Ekstraklasie. Kibice juz wychodzili wtedy arbiter podbieg do monitora

Dugo wydawao sie ze to bedzie najnudniejsze spotkanie 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Jeszcze w piatej minucie doliczonego czasu gry Pogon Szczecin remisowaa z Piastem Gliwice 00. Wtedy w polu karnym gosci upad wprowadzony z awki rezerwowych Patryk Paryzek. Arbiter podbieg do monitora VAR a chwile pozniej podyktowa "jedenastke". Fatalnie wykona ja Efthimis Koulouris ale ostatecznie dobi skutecznie wasny strza i zapewni "Portowcom" triumf w 906. minucie meczu.

October 06, 2024 | sports

Długo wydawało się, że to będzie najnudniejsze spotkanie 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Jeszcze w piątej minucie doliczonego czasu gry Pogoń Szczecin remisowała z Piastem Gliwice 0:0. Wtedy w polu karnym gości upadł wprowadzony z ławki rezerwowych Patryk Paryzek. Arbiter podbiegł do monitora VAR, a chwilę później podyktował "jedenastkę". Fatalnie wykonał ją Efthimis Koulouris, ale ostatecznie dobił skutecznie własny strzał i zapewnił "Portowcom" triumf w 90+6. minucie meczu. Więcej wkrótce. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.