Home/sports/Gol stadiony swiata w Lidze Konferencji. Jesli cos jest perfekcyjne to wasnie ten strza WIDEO

Abde Ezzalzouli strzeli najbardziej zjawiskowa bramke podczas czwartkowych spotkan europejskich pucharow Ligi Konferencji Europy. Gol strzelony przez marokanskiego napastnika zosta strzelony w 8. minucie w meczu przeciwko FC Kopenhadze. Przecudowny strza z 30 metrow ktory wyladowa w okienku bramki Nathana Trotta pozwoli druzynie Betis Sevilla objac prowadzenie a finalnie przyczyni sie do koncowego remisu 11 na Estadio Benito Villamarin.

October 25, 2024 | sports

Abde Ezzalzouli strzelił najbardziej zjawiskową bramkę podczas czwartkowych spotkań europejskich pucharów Ligi Konferencji Europy. Gol strzelony przez marokańskiego napastnika został strzelony w 8. minucie w meczu przeciwko FC Kopenhadze. Przecudowny strzał z 30 metrów, który wylądował w okienku bramki Nathana Trotta pozwolił drużynie Betis Sevilla objąć prowadzenie, a finalnie przyczynił się do końcowego remisu 1:1 na Estadio Benito Villamarin. Pełne mecze Ligi Konferencji obejrzeć można w kanałach sportowych Polsatu. Polsat Sport Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.