Home/sports/Fina ATP w Szanghaju Jannik Sinner - Novak Djokovic. Relacja live i wynik na zywo

Novak Djokovic w pofinale tenisowego turnieju ATP Masters 1000 w Szanghaju wygra z Amerykaninem Taylorem Fritzem 64 76 8-6. Pojedynek trwa blisko dwie godziny. Serb w niedzielnym finale zmierzy sie z liderem swiatowego rankingu Wochem Jannikiem Sinnerem. Relacja live i wynik na zywo na Polsatsport.pl.

October 12, 2024 | sports

37-letni Djokovic już w piątym gemie dość łatwo przełamał rywala i wygrał pierwszego seta 6:4. Druga partia była bardzo wyrównana. "Nole" przy stanie 6:5 dla Amerykanina, skorzystał z przerwy medycznej. Uskarżał się na ból mięśni pleców. Po wznowieniu gry Serb pokazał wielką klasę i doprowadził do tie-breaka. W nim wykorzystał pierwszą piłkę meczową. ZOBACZ TAKŻE: Uśmiechnięta Iga Świątek świętuje! Na to zdjęcie czekali fani Djokovic z 14 lat młodszym Sinnerem do tej pory mierzył się ośmiokrotnie. Bilans jest korzystny dla Serba (5-3), ale to Włoch wygrał dwa ostatnie pojedynki, w tym w tegorocznym półfinale Australian Open. Rok temu w Szanghaju triumfował Hubert Hurkacz. Najlepszy Polski tenisista wycofał się z turnieju, gdyż nie jest zadowolony ze swojej dyspozycji po operacji i rehabilitacji. Relacja live i wynik na żywo meczu Jannik Sinner - Novak Djokovic w niedzielę na Polsatsport.pl.

SOURCE : polsatsport