Home/sports/Dunskie media w rozpaczy po wygranej Jagiellonii

Dunskie media w rozpaczy po wygranej Jagiellonii

"Dla Polakow nawet remis byby sukcesem lecz pokonali pewny siebie FCK i to oni w euforii zwyciestwa jada do domu z waznymi trzema punktami".

October 04, 2024 | sports

Przegrana FC Kopenhaga (FCK) z Jagiellonią Białystok 1:2 w czwartek w Lidze Konferencji oceniona została przez miejscowe media jako nieoczekiwanie okropny i przykry wieczór na stadionie Parken, gdzie Polacy pokazali jak się gra do końca strzelając zwycięską bramkę w ostatniej sekundzie meczu. Media kąśliwie skomentowały, że FCK przegrywa kolejny mecz w pucharach europejskich, ale dalej uparcie twierdzi, że jest najlepszym klubem w Skandynawii – „to zaczyna być już komiczne” - oceniają. Pewny siebie FCK wygłupił się u siebie w domu — skomentował dziennik ”Ekstrabladet”. ”BT” z przekąsem napisał, że ”trener Jacob Neestrup wyraźnie nie rozumie i nie może się pogodzić z bramką Jagiellonii w 97. minucie meczu, która pogrążyła FCK”. FCK rozpoczął silnie i w pierwszej połowie dominował, co mogło uśpić czujność piłkarzy, ale w drugiej zaczął tracić rozpęd, a polscy piłkarze nabierali wiary w siebie i w końcu to Jagiellonia dumnie wyjechała z Kopenhagi z cennym skalpem w ręku — dodano. „Przerażający początek” Kanał telewizji publicznej DR skomentował, że dla FCK był to ”nieoczekiwany i przerażający początek w Lidze Konferencji. Przed meczem oceniając wypowiedzi działaczy i piłkarzy nasz klub był pewien łatwego zdobycia trzech punktów, lecz jak było widać nie docenił rywala i skończył bez żadnego z opuszczonymi nosami”. Dla Polaków nawet remis byłby sukcesem, lecz pokonali pewny siebie FCK i to oni w euforii zwycięstwa jadą do domu z ważnymi trzema punktami — ocenił TV2. CZYTAJ RÓWNIEŻ: Piękny wieczór polskiej piłki. Jagiellonia Białystok górą na wyjeździe nad FC Kopenhaga. Zwycięski gol padł w ostatniej akcji meczu! mly/PAP

SOURCE : wpolityce_pl