Home/sports/Czerwona kartka reprezentanta Polski

Czerwona kartka reprezentanta Polski

Pawe Dawidowicz zosta ukarany czerwona kartka juz w 21. minucie meczu 5. kolejki woskiej ekstraklasy pikarskiej. Jego Verona przegraa u siebie z Torino 23. W zespole gosci do 82. minuty na boisku przebywa Sebastian Walukiewicz a od 67. Karol Linetty.

September 20, 2024 | sports

Dawidowicz został wyrzucony z boiska za uderzenie łokciem Antonio Sanabrii. Do zdarzenia doszło w polu karnym Verony i sędzia podyktował też "jedenastkę". Do wykonania podszedł sam poszkodowany, ale trafił w słupek. Zobacz także: Kolejny zwrot akcji ws. Nikoli Zalewskiego! Ciemne chmury nad Polakiem Obrońca reprezentacji Polski boisko opuszczał przy stanie 1:1. Sanabria wynik otworzył w 10. minucie, a chwilę później wyrównał Grigoris Kastanos. W 34. min na 2:1 dla Torino trafił Duvan Zapata, a w 79. na 3:1 Che Adams. W końcówce rozmiary porażki zmniejszył Daniel Mosquera. W drugim piątkowym meczu Empoli, bez kontuzjowanego Szymona Żurkowskiego, wygrało na wyjeździe z Cagliari 2:0. W pokonanym zespole całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Mateusz Wieteska. Empoli notuje najlepszy w swojej historii start sezonu w Serie A. W pięciu meczach nie zaznało jeszcze porażki i z dziewięcioma punktami zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Pozycję lidera zajmuje, przynajmniej do soboty, Torino, które również jest niepokonane i ma 11 punktów. Verona (6 pkt) jest dziewiąta, a Cagliari (2 pkt) 19. 🔴 CZERWONA KARTKA DLA 🇵🇱 PAWLA DAWIDOWICZA 🫣 Polak opuszcza boisko już w pierwszej połowie meczu z Torino FC... 😳 #włoskarobota 🇮🇹 pic.twitter.com/I3iEtK3jFj

SOURCE : polsatsport