Home/sports/Byskawiczne gole Lewandowskiego Raz i dwa

Byskawiczne gole Lewandowskiego Raz i dwa

Siedem minut - tyle potrzebowa Robert Lewandowski zeby zdobyc swoja osma bramke w biezacym sezonie ligi hiszpanskiej Napastnik FC Barcelony otworzy wynik w spotkaniu z Deportivo Alaves wykorzystujac doskonae dosrodkowanie jednego z kolegow. A kilkanascie minut pozniej skompletowa dublet

By Jakub Trochimowicz | October 06, 2024 | sports

w środku tygodnia zdobył dwie bramki w z Young Boys Berno, czym zamazał nie najlepszy występ sprzed tygodnia, gdy FC Barcelona przegrała z Osasuną 2:4. W niedzielne popołudnie miał okazje na kolejne bramki w spotkaniu wyjazdowym z Deportivo Alaves. Robert Lewandowski z kolejnym golem dla FC Barcelony Na bramki nie trzeba było długo czekać. Już w siódmej minucie FC Barcelona miała rzut wolny, z którego piłkę w pole karne dośrodkował Raphinha. Ta spadła idealnie na głowę Robert Lewandowskiego, który zdobył bramkę na 1:0 dla katalońskiego klubu. To ósmy gol polskiego napastnika w bieżącym sezonie La Liga. To nie był koniec strzelania Roberta Lewandowskiego! W 22. minucie Barcelona wyprowadziła błyskawiczny kontratak - Raphinha wyłożył piłkę Polakowi, a ten wpakował ją do siatki. Drugi gol w tym meczu i dziewiąty w rozgrywkach ligowych.