Home/sports/Blady strach w ekipie Milika. Bandyci nie odpuszczaja policja wciaz bez tropu

Blady strach w ekipie Milika. Bandyci nie odpuszczaja policja wciaz bez tropu

Nie konczy sie seria napadow na rezydencje zajmowane przez pikarzy Serie A. Bandycki atak w drodze do domu ma za soba Arkadiusz Milik doswiadczy go jeszcze jako gracz Napoli. Teraz wspiera jednego ze swych kompanow w ekipie Juventusu. W trakcie ligowego meczu z Lazio Rzym 10 rabusie spladrowali dom Douglasa Luiza. Po uruchomieniu alarmu karabinierzy pojawili sie na miejscu w ciagu kilkunastu minut. Sprawcow nie udao sie jednak ujac.

October 20, 2024 | sports

Nie kończy się seria napadów na rezydencje zajmowane przez piłkarzy Serie A. Bandycki atak w drodze do domu ma za sobą Arkadiusz Milik, doświadczył go jeszcze jako gracz Napoli. Teraz wspiera jednego ze swych kompanów w ekipie Juventusu. W trakcie ligowego meczu z Lazio Rzym (1:0) rabusie splądrowali dom Douglasa Luiza. Po uruchomieniu alarmu karabinierzy pojawili się na miejscu w ciągu kilkunastu minut. Sprawców nie udało się jednak ująć. W sobotni wieczór Juventus Turyn podejmował Lazio Rzym w 8. kolejce Serie A. Gospodarze wygrali 1:0 po zaciekłym boju. W 85. minucie padła bramka samobójcza, co rozstrzygnęło losy spotkania. Ekipa zwycięzców triumf celebrowała na wspólnej kolacji. Właśnie wtedy do domu Douglasa Luiza włamali się złodzieje. Jak podaje "La Gazzetta dello Sport", skradziono 11 zegarków piłkarza i diamentową biżuterię jego partnerki Alishy Lehmann. Łączna wartość łupu szacowana jest na 500 tys. euro. Włoska policja była na miejscu kilkanaście minut po uruchomieniu alarmu. Niko jednak na miejscu już nie zastała. To nie pierwszy tego typu incydent w ostatnim czasie. Wcześniej obrabowano również domy innych byłych lub obecnych graczy "Starej Damy". Ofiarami złodziei padli Angel Di Maria , Moise Kean i Caio Jorge. O poziomie przestępczości w Italii przekonał się również na własnej skórze Arkadiusz Milik . Jesienią 2018 roku, gry wracał do domu po meczu Ligi Mistrzów z Liverpoolem - jeszcze jako zawodnik Napoli - drogę zajechał mu motocykl z dwoma bandytami. Polakowi przystawiono lufę pistoletu do głowy i nakazanie oddanie zegarka. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu . Prywatność . Copyright by INTERIA.PL 1999 - 2024 . Wszystkie prawa zastrzeżone.