Home/sports/Bayern niszczy kazda przeszkode

Bayern niszczy kazda przeszkode

Forma strzelecka Bayernu Monachium robi wrazenie. We wtorek w Lidze Mistrzow zdemolowa 92 Dinamo Zagrzeb a zaledwie kilka dni pozniej rozbi 50 Werder Brema w Bundeslidze.

September 21, 2024 | sports

Forma strzelecka Bayernu Monachium robi wrażenie. We wtorek w Lidze Mistrzów zdemolował 9:2 Dinamo Zagrzeb, a zaledwie kilka dni później rozbił 5:0 Werder Brema w Bundeslidze. W tym artykule dowiesz się o: Piłkarze Bayernu Monachium wybrali się w podróż na północ Niemiec. Czekał tam na nich przeciwnik, z którym w przeszłości rozgrywali pamiętne mecze. Do soboty tak Werder Brema , jak i Bayern byli niepokonani w Bundeslidze . Mistrz Niemiec prowadził w tabeli z kompletem dziewięciu punktów, a w bilansie Werderu były wygrana i dwa remisy. Bayern zabrał piłkę gospodarzom od początku meczu, czego akurat można było się spodziewać. Energiczni zawodnicy Werderu nie pozwalali jednak przeciwnikom na swobodne rozgrywanie. W 8. minucie była pierwsza szansa na dobranie się do bramki zespołu z Wesserstadion, ale uderzenie Konrada Laimera było niedokładne. Bayern starał się o pierwszego gola przez 23 minuty. Sposób na pokonanie strzałem Michaela Zetterera znalazł Michael Olise . Piłka trafiła do niego po złym wybiciu bramkarza Werderu. Harry Kane zapisał na swoje konto asystę. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gola zapamięta do końca życia. Co tam się stało?! Bawarczycy nie byli zadowoleni ze skromnego prowadzenia i nacierali. Bayern pozostał na połowie przeciwnika i w 32. minucie strzelił gola na 2:0. Michael Olise przedarł się podaniem przez obronę Werderu, a Jamalowi Musiali nie wypadało zmarnować okazji do ominięcia Michaela Zetterera. Na początku spotkania Werder bronił się skutecznie i odbierał animusz faworytom. Później nawet to przestało wychodzić. O ofensywie gospodarzy trudno było cokolwiek powiedzieć, ponieważ nie sprawdzili ani jednym strzałem celnym Svena Ulreicha . Choć Werder próbował podkręcić tempo, to zamiast rzucić się w pościg za Bayernem, to ponosił dalsze straty. W 57. minucie Harry Kane i Michael Olise wymienili podania między zdezorientowanymi przeciwnikami, a akcja zakończyła się uderzeniem kapitana Anglii. W 61. minucie już dużo wskazywało na to, że Michael Olise zostanie bohaterem meczu, ponieważ po strzale na 4:0 miał na koncie dwa gole oraz asystę. Piłkarzom z Bremy odechciało cię wszystkiego i powinni wywiesić białe flagi, a Bayern nie zatrzymał kanonady. W 65. minucie padła bramka na 5:0, z której cieszył się Serge Gnabry po asyście Harry'ego Kane'a. Z tym wynikiem zespoły dotrwały już do końca meczu, po którym niepokonany w Bundeslidze jest już tylko Bayern. Werder Brema - Bayern Monachium 0:5 (0:2) 0:1 - Michael Olise 23' 0:2 - Jamal Musiala 32 0:3 - Harry Kane 57' 0:4 - Michael Olise 61' 0:5 - Serge Gnabry 65' Składy: Werder: Michael Zetterer - Amos Pieper (79' Julian Malatini), Niklas Stark, Anthony Jung - Mitchell Weiser, Jens Stage (66' Skelly Alvero), Synne Lynen, Felix Agu (87' Olivier Deman) - Roman Schmid, Marvin Ducksch (46' Keke Topp), Marco Grull (46' Derrick Kohn) Bayern: Sven Ulreich - Konrad Laimer (56' Raphael Guerreiro), Dayot Upamecano, Kim Min-Jae, Alphonso Davies - Joshua Kimmich, Aleksandar Pavlović (70' Joao Palhinha) - Michael Olise, Jamal Musiala, Kingsley Coman (56' Serge Gnabry) - Harry Kane (76' Thomas Mueller) Żółte kartki: Laimer, Pavlović, Upamecano (Bayern) Sędzia: Bastian Dankert *** 1. FC Heidenheim 1846 - SC Freiburg 0:3 (0:0) 1.FC Union Berlin - TSG 1899 Hoffenheim 2:1 (2:0) VfL Bochum 1848 - Holstein Kiel 2:2 (2:1) Tabela Bundesligi :

SOURCE : sportowefakty