Home/sports/Atletico Madryt zozyo formalna skarge na sedziego. "Nie wiem co on gwizda"

Atletico Madryt zozyo formalna skarge na sedziego. "Nie wiem co on gwizda"

Atletico Madryt nie bedzie mio wspominac meczu z Lille. Nie dosc ze hiszpanski zespo przegra 13 to jeszcze nie obyo sie bez kontrowersji.

October 24, 2024 | sports

Atletico Madryt nie będzie miło wspominać meczu z Lille. Nie dość, że hiszpański zespół przegrał 1:3, to jeszcze nie obyło się bez kontrowersji. W tym artykule dowiesz się o: Po pierwszej połowie spotkania Ligi Mistrzów gospodarze mieli powody do radości. Julian Alvarez skorzystał z fatalnego błędu obrońcy i zapewnił Atletico Madryt prowadzenie. Po zmianie stron, patrząc z perspektywy Hiszpanów, wszystko się posypało. Lille OSC zdobyło trzy bramki i wygrało 3:1. Okoliczności, w których goście strzelili drugiego gola, budzą sprzeciw klubu z La Ligi. Chodzi o akcję z 71. minuty. Wówczas piłka uderzyła w rękę zawodnika gości, który następnie upadł po kontakcie z rywalem. Po tym trudnym do jednoznacznej oceny zdarzeniu arbiter zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla francuskiej drużyny. Ten werdykt wzbudził ogromny sprzeciw piłkarzy i trenera Atletico. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Jonathan David. ZOBACZ WIDEO: Nie, to nie Liga Mistrzów. Gol stadiony świata Portal Relevo informuje, że hiszpański klub wysłał oficjalną skargę do UEFA. Po zakończeniu meczu pracę Marco Guidy krytykowali Diego Simeone i Jan Oblak. - Nie wiem, co on gwizdał. Nikt tego nie rozumie - powiedział słoweński bramkarz. To już druga porażka Los Colchoneros w obecnej edycji Champions League. Na ich dorobek składa się także wygrana z RB Lipsk (2:1).

SOURCE : sportowefakty