Home/sports/Alez sensacja Jest nowy lider. Tak wyglada tabela Ligi Mistrzow

Alez sensacja Jest nowy lider. Tak wyglada tabela Ligi Mistrzow

Nie Real Madryt nie Arsenal i nie PSG - zadna z tych druzyn nie jest liderem Ligi Mistrzow po wtorkowych meczach. W tabeli przewodzi sensacyjnie Aston Villa ktora pozostaje niepokonana i ciagle nie stracia bramki Dziao sie we wtorkowych meczach Ligi Mistrzow i nie brakuje sensacyjnych miejsc m.in. wspomnianych paryzan.

By Jakub Trochimowicz | October 22, 2024 | sports

w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów rozpoczęła się od rozgromienia przez (2. miejsce) FK Crvenę zvezdę (35.) aż 5:1. Z kolei w drugim ze spotkań rozgrywanych o 18:45 AC Milan (21.) wygrał 3:1 z Club Brugge (26.). Z kolei o godzinie 21:00 rozpoczęła się gra w siedmiu kolejnych wtorkowych spotkaniach. Gigantyczne emocje w Lidze Mistrzów. Sensacyjny lider Hitem wtorkowych meczów była rywalizacja Realu Madryt (9.) z Borussią Dortmund (5.) i było to zdecydowanie kapitalne widowisko. "Królewscy" przegrywali u siebie do przerwy 0:2, ale po przerwie pokazali, że są królami Europy i wygrali 5:2! Po tym spotkaniu BVB utraciła miejsce lidera. A tym, przynajmniej do środowych meczów, jest Aston Villa (1.)! Drużyna Unaia Emery'ego wygrała u siebie 2:0 z Bologną (28.), z Łukaszem Skorupskim i Kacprem Urbańskim w składzie. Kolejną wpadkę w Lidze Mistrzów zaliczyło też PSG (17.). Paryżanie zremisowali tylko u siebie z PSV Eindhoven (27.). (11.) za to w samej końcówce stracił bramkę i przegrał 0:1 z VfB Stuttgart (16.), a Arsenal (4.) wygrał 1:0 z Szachtarem Donieck (29.). Tabela Ligi Mistrzów po wtorkowych meczach: To oczywiście nie koniec trzeciej kolejki Ligi Mistrzów. Pozostałych dziewięć spotkań zostanie rozegranych w środę 23 października. Absolutnym hitem tej serii gier będzie mecz FC Barcelony z Bayernem Monachium o godz. 21:00. Relację z tego spotkania będzie można śledzić na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

SOURCE : sport_pl