Home/sports/60 do przerwy hat-trick w 20 minut Imponujaca wygrana reprezentacji Polski

60 do przerwy hat-trick w 20 minut Imponujaca wygrana reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski U-17 rozpoczea walke o wyjazd na mistrzostwa Europy. W pierwszej kolejce eliminacji nasz zespo zmierzy sie z Armenia. Biao-Czerwoni wygrali wysoko bo az 80.

October 09, 2024 | sports

Do przerwy Polska prowadziła już 6:0. Hat-trickiem w ciągu niespełna 20 minut popisał się Oliwier Siniawski, na co dzień grający w Pogoni Szczecin. ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów: Kiedy mecz Polska - Portugalia? O której godzinie? W drugiej połowie młodzi polscy piłkarze dołożyli siódme i ósme trafienie - najpierw gola strzelił Filip Skorb, który w przerwie zmienił bohatera pierwszej części gry, czyli Siniawskiego. Wynik ustalił Karol Delikat. Podczas październikowego zgrupowania Polacy rozegrają trzy mecze. Po meczu z Armenią zmierzą się z Gruzją i gospodarzami - Słowenią. Dwa najlepsze zespoły w grupie awansują do wiosennej Ligi A. Bezpośrednio z niej będzie można zakwalifikować się do mistrzostw. Polska - Armenia 8:0 (6:0) Bramki: Karmelita 11, 41, Siniawski 18, 30, 37, Falkiewicz 39, Skorb 70, Delikat 85

SOURCE : polsatsport