Home/sports/38 minut wystarczyo. Oto antybohater meczu z Chorwacja. "Wstyd"

38 minut wystarczyo. Oto antybohater meczu z Chorwacja. "Wstyd"

"Nawet w Slasku Wrocaw by nosi reczniki" "To jest skandal i totalna kompromitacja" "Wstyd cos takiego pokazywac w koszulce reprezentacji Polski" - takie komentarze pojawiy sie portalu X pod adresem jednego z reprezentantow Polski. Chodzi o Pawa Dawidowicza ktory kompletnie zawali pierwsza poowe meczu z Chorwacja. To m.in. po jego bedach pady trzy gole dla naszych rywali. Tak podsumowa go internet.

By Błażej Winter | October 15, 2024 | sports

Reprezentacja Polski po pięciu minutach i trafieniu Piotra Zielińskiego prowadziła z Chorwacją 1:0. Niestety wystarczyło sześć minut, by przegrywała 1:3. Między 20. a 26. minutą nasza obrona skapitulowała aż trzykrotnie. Internet szybko wskazał winowajcę. Był nim , który przy każdej z bramek dołożył swoje trzy grosze. Komentatorzy nie pozostawili na nim suchej nitki. Obrońca Hellasu Werona zszedł z boiska jeszcze przed przerwą z powodu urazu. W 38. minucie został zmieniony przez Kamila Piątkowskiego. Dawidowicz zmieszany z błotem. Internet płonie. "Są jakieś granice" - Dobrzy obrońcy musieliby się naprawdę natrudzić i napocić, by być spóźnionym w niemal każdej akcji. Na szczęście Dawidowicz do tego grona się nie zalicza i spóźnianie się przychodzi mu z wyraźną lekkością. Absolutny dramat. Poziom piłki półamatorskiej. Nie no, zdejmij go z boiska jeszcze przed przerwą, przecież wstyd coś takiego pokazywać w . Są jakieś granice - komentował Dawid Smyk z Weszło.com. - Prowadzimy 1:0 z Chorwacją, ale Paweł Dawidowicz bierze sprawy we własne ręce: wybicie głową przed pole karne 1:1, spóźniony doskok 1:2, podanie do rywala!!!!!!! 1:3 - podsumował Tomek Hatta z igol.pl. - Ale po co dać Kamila Piątkowskiego, przecież błędy robił w Salzburgu. No to widzicie, co robi Paweł Dawidowicz, którego nie powinno być na boisku. To jest skandal i totalna kompromitacja. Dajcie spokój... - dodał. - No i tak jak Dawidowicz na centralnym jakoś się bronił, tak jako półprawy/półlewy źle lub bardzo źle. - ocenił krótko Jakub Seweryn ze Sport.pl. - Dawidowicz nawet w Śląsku Wrocław by nosił ręczniki, bo nikt by go do składu nie wstawił - grzmiał Dawid Zieliński z podkastu SkazaninaPogoń. Do przerwy przegrywa 2:3.

SOURCE : sport_pl