Home/science/Donald Tusk skomentowa emocjonujacy mecz Polski z Chorwacja. "Nigdy nie tracic wiary"

science

Polska reprezentacja po emocjonujacym starciu zremisowaa z Chorwacja 33 na PGE Narodowym. Donald Tusk odnios sie do meczu we wpisie na platformie X. "Biao-Czerwoni dali nam duzo radosci" napisa premier.

October 15, 2024 | science

"Nigdy nie tracić wiary i zawsze walczyć do końca. Biało-Czerwoni dali nam dzisiaj dużo radości!" — brzmi cały wpis opublikowany na profilu Donalda Tuska na platformie X. Dramatyczne sceny na PGE Narodowym Polacy rozpoczęli mecz po szybkiej bramce na 1:0, ale w 26. minucie pierwszej połowy przegrywali już 1:3. Dopiero w 68. minucie po bramce Sebastiana Szymańskiego polska odrobiła straty i starcie na PGE Narodowym skończyło się ostatecznie remisem 3:3. Goście kończyli spotkanie w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Dominika Livakovića, który brutalnie sfaulował Roberta Lewandowskiego. Przeczytaj: Sześć goli i brutalny atak na Roberta Lewandowskiego. Szalony mecz Polaków z Chorwacją

SOURCE : wiadomosci