Home/sports/Bajka Tak wyglada klasyfikacja strzelcow La Liga po dublecie Lewandowskiego

Bajka Tak wyglada klasyfikacja strzelcow La Liga po dublecie Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest pewny ze w tym sezonie zdobedzie wiecej bramek niz w poprzednim. Ma do pobicia 19 trafien co absolutnie jest w jego zasiegu. Reprezentant Polski nie mog lepiej rozpoczac nowego sezonu i strzela jak za dawnych lat. Wasnie potwierdzi to w spotkaniu z Villarrealem z ktorym zanotowa dublet. Tak wyglada klasyfikacja strzelcow La Liga.

By Hubert Pawlik | September 22, 2024 | sports

"Skasowany", "osamotniony", "zgubiony między stoperami" - . Nie był to występ marzeń w jego wykonaniu, natomiast bardzo szybko stanął przed szansą na rewanż. Musiał dobrze zaprezentować się w niedzielnym spotkaniu z Villarrealem. I zrobił to. Tak wygląda klasyfikacja strzelców La Liga po meczu Barcelony. Co za widok! Reprezentant Polski otworzył wynik już w 20. minucie, kiedy wykorzystał dobre podanie Pablo Torre i pewnie pokonał Diego Conde. Kwadrans później miał już na koncie dwa trafienia. Tym razem wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Lamine Yamala i przytomnie umieścił piłkę w siatce. 36-latek mógł poprawić wynik bramkowy, natomiast w 66. minucie po jego strzale z rzutu karnego piłka odbiła się od słupka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Villarrealu 5:1, a do bramki trafili jeszcze Pablo Torre oraz dwukrotnie Raphinha. Brazylijczyk umacnia zatem pozycję w czołówce klasyfikacji strzelców La Liga. Lider natomiast jest jeden - Robert Lewandowski! Lewandowski będzie miał okazję na kolejne gole już w środę 25 września, kiedy FC Barcelona zmierzy się na własnym stadionie z Getafe. Po sześciu kolejkach piłkarze Hansiego Flicka zajmują pozycję lidera tabeli z kompletem punktów.